SAÇ EKİMİ

SAÇ EKİMİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME

Saç Ekimi

Saç Ekimi, çevresel faktörler, hormonel, saç ve deri hastalıkları, genetik ve yaşlılık gibi sebeplerden dolayı dökülen saçlarının bulunduğu açıklığın yine kendi saçı ile doldurulması işlemine denir. Saç Ekimi İstanbul ilinde hızla gelişen bir konu haline gelmiştir. Çevremizde bir çok başı bandajlı bir şekilde gezen yerli ve yabancı turiste rastlamışızdır. Bunun sebebi eskiden utanılacak gibi karşılanılan Saç ekimi artık çok doğal karşılanıyor olmuş ve yaygınlaşmıştır. Türkiye ve dünya da en çok saç ekiminin yapıldığı şehir İstanbul 'dur.
Saç ekimi İstanbul ‘da en çok gerçekleştirilen operasyonlar arasında yer almaktadır. Saç ekimi için tercih edilecek kentler arasında İstanbul ilk sırada gelmesinin nedenleri arasında; estetik operasyonların başarısının yüksek olmasının yanında uygulama alanları bakımından çok geniş ve kapsamlı kliniklerin ve uzmanların bulunması gösterilmektedir. Teknolojiye ve yeniliklere ulaşımın kolay olması estetik ve cerrahi operasyon kapsamında kabul edilen saç ekiminin İstanbul’da yaygınlaşmasında ve başarı oranının artmasında büyük bir etkendir.

Kelliğin Kalıcı Bir Çözümü Var

Kelliğin en önemli nedeni olan erkek tipi saç dökülmesi kişinin günlük yaşamını, psikolojisini ve sosyal durumunu doğrudan etkiliyor. Saç Ekimi İstanbul ile buna çözüm üretiyoruz. Dışarıdan bakan bir kişi için saçsız olmak bir sorun olmasa da kişi bireysel olarak mutsuz hissettiği sürece karşıdan bakanlarının fikrinin pek fazla önemi olmuyor. Bu yüzden saçları dökülen ya da dökülmüş olan kişilerin aslında tek istediği kalıcı bir çözüm ve bu kalıcı çözüm aslında uzun yıllardan beri mevcut. Çözümün ismi elbette saç ekimi istanbul. Saç Ekimi İstanbul bir çözüm yöntemi için fazla klişe gözükse de işlem yeni teknikler ile son derece basit hale gelmiş bulunuyor. Şimdi saç ekiminin mantığına bakalım.