MEME BÜYÜTME ESTETİĞİ

MEME BÜYÜTME HAKKINDA BİLGİLENDİRME

Meme Büyütme Estetiği; kadın kimliğini öne çıkaran en önemli unsur memelerdir. Meme şeklinden memnun olmayan kadınlar bunu saklamak için giyimlerini kısıtlar, bazen kambur yürüyerek pozisyonlarını değiştirmeye çalışırlar. Çoğu zaman sosyal ve ikili ilişkilerde özgüven sorunu yaşayabilirler.

Kimi zaman gelişimsel, kimi zaman doğumlar ve emzirme ve bazen de kilo alıp vermeye bağlı olarak memeler istenilenden küçük hacimde olabilir. Bu durumda memeyi daha dik ve dolgun hale getirmek için implant ile meme büyütme estetiği ameliyatı yapılmaktadır.

Gelişen teknoloji ile silikon implantlar daha güvenli hale getirilmiş ayrıca şekil ve hacim olarak çeşitlilik sayısı arttırılmıştır. Böylelikle her hastanın ihtiyacını karşılayacak ve ona özel dizayn edilebilecek meme büyütme estetiği yapma şansını yakalamış olmaktayız.

İmplant ile meme büyütme estetiği ameliyatı genel anestezi ile yapılır ve ortalama 1 saat kadar sürer. Meme büyütme estetiği; olduğunuz geceyi hastanende geçirmeniz yeterlidir. Hastanenden çıktıktan sonraki hafta içinde ağızdan alınan ağrı kesicilerle geçen hafif bir ağrı olabilir ancak bu sizin hareketliliğinizi kısıtlamaz. İmplant ile meme büyütme estetiği ameliyatı sonrası bir hafta içinde normal hayatınıza dönebilirsiniz.

Meme büyütme ameliyat fiyatları eskiye göre artık çok daha uygun olabilmektedir. Gelişen teknoloji ile birlikte uzman kadronun da tecrübesi meme büyütme ameliyalatlarındaki başarı oranını arttırmış ve bu ameliyatların çok daha uygun fiyatlara yapılabilmesine olanak sağlamıştır.