HAKKIMIZDA

YAPTIĞIMIZ TEDAVİLERDEN BAZILARI

Msn Turizm olarak anlaşmalı hastanelerimizde verilen hizmetlerimiz ile sizleri bekliyoruz.
İhtiyaç duyduğunuz hizmetler ile ilgili lütfen bizi arayınız. Alanında uzman ekibimiz sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duymaktadır.

SAĞLIK HİZMETLERİ

ORGAN NAKLİ

Tedavisi tıbben mümkün olmayan hastalıklar nedeniyle görev yapamayacak derecede hasar gören organların yerine, canlı veya ölüden alınan yeni, sağlam organın konularak hastanın tedavi edilmesine organ nakli denilmektedir. Kalp nakli dışında önemli bir kısmı canlıdan canlıya yapılabilmektedir.

Devamı...
Image
Image

SAÇ EKİMİ

Saç Ekimi, çevresel faktörler, hormonel, saç ve deri hastalıkları, genetik ve yaşlılık gibi sebeplerden dolayı dökülen saçlarının bulunduğu açıklığın yine kendi saçı ile doldurulması işlemine denir.

Devamı...
Image
Image

BURUN ESTETİĞİ

Burun estetiği ameliyatı, burun anatomisinin detaylı incelenmesi sonrasında, kişinin beklentileri ve taleplerinin de göz önüne alınarak, yüzlerine olabilecek en uygun şekilde burunlarının yeniden şekillendirilmesi ameliyatıdır.

Devamı...
Image
Image

MEME BÜYÜTME ESTETİĞİ

Meme büyütme ameliyatları hem dünyada hem de ülkemizde en çok yapılan ameliyatlardan biri. Meme büyütme amaçlı kullanılan yöntemler protez yerleştirilmesi ve yağ enjeksiyonlarıdır. Meme dokusuna vücudun başka bir bölümünden alınan yağın kök hücre şeklinde hazırlanarak enjekte edilmesi ile meme dokusunu büyütmek mümkün.

Devamı...